Organizacja imprez okolicznościowych

W naszym obiekcie zorganizują Państwo imprezy okolicznościowe do 150 osób takie jak:

  • wesela,
  • komunie,
  • stypy,
  • wieczory kawalerskie i panieńskie,
  • imprezy integracyjne,
  • imprezy karnawałowe.

Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne, a także odciążamy Państwa w wielu kwestiach związanych z planowaniem wydarzenia.

Sylwester, stypy i komunie

Na terenie naszego obiektu zorganizują Państwo małe przyjęcia rodzinne takie jak chrzciny, komunie oraz stypy. W przypadku takich imprez gwarantujemy wyłączność dostępu do sali, a także oferujemy możliwość wyboru liczby posiłków z menu i doboru dań na stoły z przekąskami. W razie potrzeby, możemy zaproponować Państwu usługi lokalnych, sprawdzonych dostawców tortów i słodkich deserów. Przy organizacji przyjęcia komunijnego lub chrzcin zapewniamy również udekorowanie sali subtelnymi dodatkami w kolorze białym.

Imprezy karnawałowe i sylwestrowe

Nasza sala balowa od lat gości również uczestników imprez karnawałowych i zabaw organizowanych z okazji Sylwestra. Dzięki dużemu parkietowi do tańca gwarantujemy, że zabawa w naszym lokalu będzie trwała do białego rana, a podane posiłki spełnią oczekiwania największych smakoszy. Obowiązkowym elementem organizacji imprezy sylwestrowej i karnawałowej jest również odpowiednie udekorowanie sali, w czym chętnie pomagamy i doradzamy. Na sali mieści się również miejsce dla orkiestry, która swoją muzyką wzbogaci dane wydarzenie. Dodatkowo nasze imprezy sylwestrowe zawsze uświetnia spektakularny i niezapomniany pokaz sztucznych ogni.

Wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie

Ostatnim obowiązkowym punktem przed przyjęciem weselnym jest wieczór panieński oraz kawalerski, które również można zorganizować w naszym obiekcie. Zapewniamy klimatyzowaną salę znakomicie nadającą się do tańca, a także bogate menu, w tym przekąski z tzw. zimnej płyty. Po zakończeniu wydarzenia goście mogą skorzystać z naszej bogatej oferty noclegowej.

Organizacja imprez integracyjnych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z obowiązkowych elementów organizacji imprezy integracyjnej jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Hotel Anna idealnie sprawdzi się do przygotowania tego typu imprezy, a ofertę tę kierujemy głównie do firm zlokalizowanych w Będzinie i okolicach. Goście przyjeżdżający z miejscowości oddalonych od naszego miasta mogą po zakończeniu wydarzenia skorzystać z oferty hotelu i w komfortowych warunkach pozostać w nim aż do następnego dnia.

Menu na przyjęcia okolicznościowe