Tanie noclegi w Będzinie

Oferujemy Państwu tanie noclegi w komfortowo urządzonych pomieszczeniach, w których znajdują się wszystkie udogodnienia niezbędne do wygodnego pobytu, zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego.

Do dyspozycji pozostają pokoje:

  • 8 jednoosobowych,
  • 24 dwuosobowe,
  • 3 trzyosobowe,
  • 1 czteroosobowy,
  • 1 pięcioosobowy.

Dla wymagających gości przygotowaliśmy również apartament wraz z wanną i aneksem kuchennym, a także apartament z jacuzzi i sauną. Gwarantujemy czystą pościel i ręczniki, usługę sprzątania na życzenie przy dłuższych pobytach, a także podstawowe produkty pielęgnacyjne dostępne w łazienkach.

Noclegi w komfortowych warunkach

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do turystów, ale również gości urządzanych w naszym obiekcie przyjęć. Dzięki temu organizatorzy imprez okolicznościowych nie muszą martwić się o szukanie noclegu dla osób mieszkających nieco dalej. Podobnie w przypadku wesel. Zamawiając salę i omawiając z naszym menedżerem przedsięwzięcie, wystarczy poinformować o chęci zarezerwowania noclegu dla określonej liczby osób. W przypadku zmian, prosimy również o kontakt.

Tani hotel dla firm i noclegi dla pracowników

Jesteśmy również hotelem pracowniczym, a naszą ofertę kierujemy do osób szukających tymczasowego zakwaterowania, wykonujących prace tymczasowe w Będzinie lub okolicach. Oferujemy tanie noclegi, które nie nadwyrężą Państwa budżetu. Do tego korzystając z oferty naszej restauracji, będą Państwo mogli jeść smacznie i zdrowo podczas pobytu u nas. Atutem noclegów dla firm w naszym obiekcie jest również możliwość uzyskania najbardziej konkurencyjnych cen w okolicy.